HEDEFİMİZ GİZLİ İHTİYAÇLARINIZ

Gizli ihtiyaçlar müşterinin tam olarak açıklayamadığı ve hatta kendisinin bile farkında olmadıklarıdır. Gizli ihtiyaçları karşılayan bir hizmet ya da ürün yokken kimse bundan memnuniyetsiz değildir.
Eğer insanlara ne istediğini sorsaydım daha hızlı giden atlar isterlerdi.
– HENRY FORD

PEERSCONSULT

İle Birlikte Büyümek

Her sektörde faaliyet gösteren start-up, scale-up ve KOBİ seviyesindeki şirketlerde hayatî önemdeki malî ve idarî yönetim yapısını sağlam temeller üzerinde inşa etmek için outsourcing modeli ile şirketin bir departmanı gibi çalışarak tecrübe ve birikimimizi aktarıyoruz. Şirketinizi birlikte yürütüyor ve büyütüyoruz.

Sektör Bağımsız

Şirketlerin Temel Hedefleri

Start-up Şirketler

Start-up şirketlerin ve ortaklarının amacı; güçlü bir fikir üzerine kurulan şirketi kâr eder hâle getirmek, akabinde yatırım alarak şirketi büyütmek, daha sonra da şirketin tamamını satmak ya da bir kısım hisse satarak ortaklık kurmak.

Scale-up Şirketler

Scale-up şirketlerin ve ortaklarının amacı; iç finansal kaynaklar veya dış yatırımcı kaynakları ile belirli bir büyüklüğe gelen mevcut operasyonda verimlilik ve kârlılığı artırmak, bu sayede şirketi dış finansman yoluyla veya hisse satışıyla büyütmek